Vienkārši skaistumkopšanas padomi

Neatkarīgi no gadalaika un jūsu vecuma, par sevi rūpēties vajag vienmēr. Labus rezultātus palīdzēs gūt gribasspēks, neatlaidīgums un disciplīna. Mūsu organismam vienmēr ir vajadzīga uzmanība un rūpes par viņu. Ādai, matiem un nagiem, vienmēr ir vajadzīga speciāla kopšana. To jūs varat saņemt skaistumkopšanas salonos, bet varat arī parūpēties par sevi pati, iekārtot salonu pie sevis mājās un pacensties gūt pozitīvus rezultātus ar pieejamiem ,mums visiem, veidiem.

Mazi noslēpumi, kurus varat izmantot, sejas ādas kopšanai.

Mūsu sejai ir nepieciešama īpaša kopšana, jo tā pastāvīgi, visu laiku visiem ir redzama, to nevar noslēpt zem lakata vai cepures. Svarīgs moments sejas kopšanā ir sejas attīrīšana. Dienas laikā, mūsu seja ir pakļauta negatīvai, ārējās vides ietekmei, tāpēc katru vakaru to vajag rūpīgi attīrīt. Tas ir viens no galvenajiem veselas un skaistas ādas noteikumiem. Kā mums visiem zināms, naktī notiek intensīvi procesi – āda atjaunojas, poras atveras, ja jūs vakarā nenotīrīsiet seju, tad nakts procesi jūsu sejas ādai nodarīs tikai sliktu – poras aizsprostosies, āda var iekaist, var parādīties sarkani plankumi.

Vienu vai divas reizes nedēļā izmantojiet sejas skrubi, lai atbrīvotos no atmirušām ādas daļiņām. Sejas skrubi varat pagatavot paši: 3 tabletes aspirīna aplej ar mazu daudzumu ūdens, ļauj lai tās mazliet izšķīst, tad pievieno ēdamkaroti medus, uzklāj sejas ādai uz 10 – 15 minūtēm, viegli pamasē, noskalo ar siltu ūdeni. Tāds skrubis attīrīs melnos punktus, mitrinās un baros ādu.

No rītiem ļoti labi sejas ādu un dekoltē zonu ir mazgāšanās vietā notīrīt ar sasaldētiem ledus kubiciņiem. Tāda skaistumkopšanas procedūra izlīdzinās ādu, novērsīs atūdeņošanos, samazināsies poras, izlīdzināsies sīkās krunciņas. Strauja ādas atdzišana nodrošina asins pieplūdumu un paātrina vielmaiņu, vaigos parādīsies sārtums.

Vasarā var sasaldēt gurķu sulu un izmantot sejas tonizēšanai. Ūdenim var pievienot dažādas ārstnieciskās zāles, alvejas sulu, ābolu etiķi.

Ja runājam par seju ir jāatceras par skropstām un uzacīm. Labs un efektīvs līdzeklis to nostiprināšanai ir rīcineļļa. Tā nav dārga un to var nopirkt jebkurā aptiekā. Vakarā, pirms gulētiešanas, uzklājiet mazu daudzumu rīcineļļas uz uzacīm un skropstām. Dariet tā vienu mēnesi un jūs redzēsiet, ka jūsu skropstas kļūst daudz kuplākas.

Ja jūs strādājat smacīgā ofisā, tad vairākas reizes dienā apsmidziniet seju ar minerālūdeni. Izmantojiet pudeles ar pulverizatoru. Tas pasargās jūsu seju no atūdeņošanās un krunciņu parādīšanās. Minerālūdeni var aizstāt ar aukstu, atkusušu ūdeni. Tas ne tikai tonizēs sejas ādu, bet sniegs jums arī pamatīgu mundruma devu.

Mazi padomi matu kopšanai mājas apstākļos.

Apskatieties matu galiņus, ja tie ir sašķēlušies, tad tos vajag nogriezt vismaz 1 – 2 centimetrus. Ar kārtīgi nogrieztiem matu galiem jūsu mati izskatīsies daudz veselāki un koptāki. Sašķēlušos matu galus ir vēlams nogriezt ik pēc diviem mēnešiem.

Matiem patīk, ja tos kārtīgi “pabaro”. Lielisku efektu var panākt ar masku, kuru ir viegli pagatavot mājas apstākļos un kura būs līdzvērtīga maskām, kuras lieto skaistumkopšanas salonos. Ņemiet vienu ēdamkaroti medus, vienu ēdamkaroti rīcineļļas vai dadžu eļļas (eļļu vēlams mazliet uzsildīt), svaigi spiestu citrona sulu un olas dzeltenumu. Rūpīgi samaisiet, uzklājiet matiem un galvas ādai, atstājiet uz stundu, tad izmazgājiet matus ar šampūnu. Maskai būs lielāks efekts, ja uzliksiet polietilēna cepurīti un aptīsiet galvu ar frotē dvieli.

Rīcineļļa kopā ar degvīnu – lielisks līdzeklis pret matu izkrišanu – 2/3 rīcineļļas jāsamaisa ar 1/3 degvīna un jāierīvē matu saknēs, jāaptin galvu ar siltu dvieli un jātur pusstundu maisījumu matos, tad jānomazgā ar siltu ūdeni. Efekts būs manāms pēc 2 – 3 mēnešiem.

Tikai dažas minūtes dienā, ko jūs veltīsiet skaistumkopšanai, ļaus jums sajusties enerģiskai, skaistai, par sevi pārliecinātai sievietei. Galvenais noteikums – par sevi rūpēties vajag katru dienu.