Kur iepirkties Eiropā?

Ja nevēlies iepirkties Barselonā, tad nākamā, mūsu piedāvātā izvēle ir Madride. Šeit gan ieteiktu iepirkties lielajos tirdzniecības centros, kas atrodas ārpus pilsētas. Ir pieejami arī tādi lielveikalu tīkli kā Factory un El Corte, kuros ir iespēja iegādāties visu un uzreiz. Šie tīkli ir pieejami visur, tā pat arī pašā pilsētas centrā.

Ja dodies uz Madridi, tad ieteiktu apmeklēt Serrano pilsētu, kurā varēsi atrast visus slavenākos pasaules dizaineru un zīmolu veikalus. Te atradīsi zīmolus, kas nav atrodami citur, tā pat prece ir dažādāka un daudz ekskluzīvāka. Ja vēlies redzēt ko jauku, tad dodies uz vietu, kas atrodas 20 km ārpus Madrides. Tur atrodas zīmolu ciematiņš, kur pārdodas visi iespējamie zīmolu un dizaineru preces.

Parīze ir nākamais punkts, ja nevēlies doties uz augstāk minētajām pilsētām. Neierasti ir tas, ka Parīze neatrodas saraksta pirmajā vietā. Tas gan tādēļ, ka šoreiz citas vietas uzskatām par nedaudz nozīmīgākām. Parīze tiek uzskatīta par modes šūpuli. Kaut gan Parīze nav pirmajā vietā, nav teikts, ka te nav labi iepirkties. Te var atrast tikpat labas lietas, kā citās pilsētās.

Parīzē ir viena vieta, kur jūs varat atrast neskaitāmi daudz slavenu zīmolu un dizaineru veikalus. Šo vietu var atrast starp Osmāna bulvāri un Rivolī ielu. Parīzes modes dāmas apgalvo, ka te atradīsi visu, ko sidrs kāro. Un šo var uztvert burtiskā nozīmē, jo te tiešām atrodas visi iespējamie dizaineru veikali, kas jūs spēs iepriecināt ar savu sniegumu.

Pēdējā vietā šoreiz ierindojas Roma. Tas, ka Roma šoreiz ir pēdējā vietā, nenozīmē, ka tā ir sliktākā vieta, kur iepirkties. Šo vietu, noteikti, jāapmeklē ikvienam, kurš meklē piedzīvojumus, skaistu apģērbu un labi pavadītu laiku. Šī tiek uzskatīta par mūžīgo pilsētu, jo ir apskatāms Kolizejs, dažnedažādas strūklakas, Panteons un mazas, kā arī lielas kafejnīcas. Tomēr, ja runājam par iepirkšanos, tad te atrodami lieli iepirkšanās centri, daudzi zīmolu un dizaineru veikali, kā arī lielas atlaides, ja ierodas pareizajā laikā.

Romā ir viens galvenais iepirkšanās centrs, kas saucās – Via del Corso iela. Šī iela sākas pie Venēcijas laukuma un iet ziemeļrietumu virzienā. Veikalus nepalaidīsi garām, jo visa iela ir no veikaliem, uz katra soļa ieraudzīsi jaunu veikalu. Lieki piebilst, ka cenas te ir daudz pieņemamākas, nekā Maskavā. Blakus dārgajiem zīmolu un dizaineru veikaliem atrodami mazāk pazīstami veikali, kuros preces ir lētākas, bet preces ir tik pat kvalitatīvas. Tādēļ var pats izsvērt, cik svarīgi ir nopirkt dārgu mēteli ar vārdu virsū, vai lētāku ar tik pat labu kvalitāti. Tā pat uz šīs ielas atradīsi daudzas mazas šķērsieliņas, kas ir pārpildītas ar veikaliem.

Ja vēlies doties uz ārzemēm iepirkties, neaizmirsti par to, ka katra pilsēta sniedz ne tikai veikalus, bet arī savu burvību. Neierocies veikalu kaudzēs, bet izej ārā un izbaudi dāvanu, ko tev dāvājusi šī diena. Veikals būs atvērts visu dienu, bet pasauļoties kādas jūras krastā nevarēs visu dienu.