Kā kļūt skaistai?

Es jums nepateikšu neko jaunu, skaistuma noslēpums ir pavisam vienkāršs, lai kļūtu skaista, vajag sākt regulāri rūpēties par sevi. Neviens skaistumkopšanas līdzeklis nenesīs jums nekādu labumu, ja jūs to lietosiet vienreiz mēnesī, nevis katru nedēļu, kā tas ir rakstīts pamācībā.

  1. noteikums. Regularitāte. Lai jūs kļūtu un vienmēr izskatītos skaista, jums vajag sākt regulāri sevi kopt, tas nozīmē, ka skaistumkopšanas līdzeklis jālieto tik bieži, kā ir norādīts.
  2. noteikums. Dariet visu lēnām. Visām skaistumkopšanas procedūrām, jums ir jāsagādā prieks. Ja uzklājat sejas krēmu – nesteidzieties, ja krāsojat nagus – priecājieties par skaisto krāsas toni. Visas procedūras jāveic lēnām un ar lielu mīlestību pret sevi. Laiku, ko jūs veltāt sev, jūs varat pārvērst par rituālu – ieslēgt skaistu mūziku, aizdedzināt sveces un sajust to, cik skaista un apburoša jūs esat.
  3. noteikums. Lietojiet tikai savus individuālās higiēnas priekšmetus. Katra no mums ir unikāla un neatkārtojama, katrai ir savs raksturs un savi ieradumi. Mēs esam individualitāte. Tieši tāpēc, arī mūsu ķermeņa kopšanas priekšmetiem ir jābūt individuāliem. Ķemme, nagu vīlīte, švamme – tie ir priekšmeti, kuriem ir jābūt katram individuāli, tie ir priekšmeti, kuriem var būt tikai viens saimnieks.
  4. noteikums. Izmantojiet kosmētiskos līdzekļus, kuriem nav iztecējis derīguma termiņš. Ja jūs gribat kļūt skaista, tad neizmantojiet kosmētiku, kurai ir beidzies derīguma termiņš. Jo pārsteigumi, lietojot tādu kosmētiku var būs visdažādākie, sākot ar mazām pumpām un beidzot ar pamatīgu alerģiju. Ja jūs mājās pati gatavojat kosmētiskos līdzekļus, tad atcerieties, to derīguma termiņš ir viena diennakts, izņēmums ir ārstniecisko tēju novārījumi, kuri paredzēti matu skalošanai, tos var uzglabāt ledusskapī divas dienas. Regulāri pārbaudiet savu kosmētisko maciņu vai tur nav kāds kosmētiskais līdzeklis ar iztecējušu realizācijas termiņu. Visu kosmētiku var uzglabāt istabas temperatūrā, vienīgi nagu lakas, var uzglabāt ledusskapī, tad tās tik ātri neizžūs.
  5. noteikums. Ēdienkarte – skaistuma sastāvdaļa. Ja jūs meklējat atbildi uz jautājumu, kā kļūt skaistai, tad aizdomājieties arī par savu ēdienkarti. Mūsu skaistums ir atkarīgs no tā, ko mēs ēdam. Neesiet slinkas, vāriet brokastīs sev auzu pārslu putru, tikai nepievienojiet nekādu ievārījumu, jo tas savienojumā ar putru, kuņģī izraisa rūgšanas procesus. Gatavojiet putru katru rītu un pēc mēneša apskatieties, kāds ir rezultāts.
  6. noteikums. Pievērsiet uzmanību kosmētisko preparātu sastāvam. Ja jūs meklējat veidu, kā kļūt skaistai, tad diez vai jūs priecāsieties par nekvalitatīvu kosmētiku, kuras dēļ jums uz ādas ir parādījušies izsitumi. Tāpēc vislabāk un visdrošāk ir izmantot profesionālo sēriju kosmētiskos līdzekļus.
  7. Jāievēro bioloģiskais pulkstenis. Mūsu ādai, tieši tāpat kā mums, ir savs bioloģiskais pulkstenis. Vislabākais laiks tās kopšanai ir no 19 – 21.00, tāpēc būtu ļoti labi, ja jūs šajā laika periodā varētu veikt visas nepieciešamās procedūras. Nakts krēmu, vēlams uzklāt sejas ādai 2 stundas pirms gulētiešanas, ja lietojat losjonu, tad krēmu uzklājiet uzreiz pēc losjona, neļaujiet tam nožūt. Neņemiet krēmu no bundžiņas ar pirkstiem, labāk izvēlieties iesaiņojuma ar dozatoru, bet ja tomēr esat nopirkusi krēmu bundžiņā, tad nopērciet speciālu lāpstiņu. Tās tiek pārdotas visos profesionālajos veikalos.
  8. Lai kosmētiskie līdzekļi iedarbotos ir vajadzīgs laiks. Tas attiecas uz visiem līdzekļiem, gan uz šampūniem, gan uz kondicionieriem un matu maskām, gan uz dušas želejām, gan uz želejām, kuras ir paredzētas sejas mazgāšanai, tāpēc, kad esat uzklājuši to uz ādas, pirms nomazgāšanas kādu laiku paturiet tos.
  9. Sauļoties vajag gudri. Pirms došanās uz pludmali izmantojiet ķermeņa skrubi (pievērsiet uzmanību tam, lai graudiņi būtu smalki un netraumētu ādu), pēc tā izmantošanas jūs iedegums būs līdzenāks un jūs ātrāk nosauļosieties. Pirmajās sauļošanās dienās vajag izmantot speciālus aizsargkrēmus. Dodoties uz pludmali nedrīkst lietot dezodorantus un smaržas, tie veicina pigmenta plankumu parādīšanos.
  10. Pareiza smaržu uzglabāšana. Glabājiet savas mīļākās smaržas tumšā vietā. Saules staru iedarbībā smaržas zaudē sastāvdaļas, kuras ir atbildīgas par to noturību.

Ieklausieties sevī, ieklausieties savās vēlmēs, biežāk smaidiet un jūs saņemsiet daudz komplimentu! Atcerieties, skaistums tas ir darbs!